NAF:in Suomen osaston sihteerin paikka haettavana

Kiinnostaako sinua pohjoismaiset hallinnolliset ulottuvuudet? Haluatko verkostoitua korkeatasoisten Suomen ja Pohjoismaiden hallinnollisten henkilöiden kanssa ja työskennellä mielenkiintoisten asioiden kanssa erittäin hyvässä kunnossa olevassa yhdistyksessä?

 

Jos näin on, niin NAF:in Suomen osasto ry:n sihteerin paikka saattaa olla juuri sinulle. Suomen osaston sihteeri eroaa vuodenvaihteessa ja haemme hänelle korvaajaa. Tehtävä alkaa tammikuussa 2018 ja luottamustehtävästä maksetaan vuotuinen palkkio.

 

Pyydämme tehtävästä kiinnostuneet ottamaan yhteyttä yhdistyksen puheenjohtajaan Tytti Yli-Viikariin tai yhdistyksen sihteeriin Sebastian Godenhjelmiin.

 

Yhdistyksen puheenjohtaja, VTV:n pääjohtaja Tytti Yli-Viikari

tytti.yli-viikari@vtv.fi

 

Yhdistyksen sihteeri, yliopistolehtori Sebastian Godenhjelm

sskh-naf@helsinki.fi