NAF:in Suomen osaston sihteerin paikka haettavana (DL 10.2)

NAF:in Suomen osasto etsii uutta sihteeriä. Pyydämme tehtävästä kiinnostuneita olemaan yhteydessä yhdistyksen puheenjohtajaan tai sihteeriin. Tätä tietoa saa mielellään jakaa!


------------------------------------------------------
 

Oletko kiinnostunut pohjoismaisista hallinnollisista kysymyksistä? Haluatko verkostoitua kokeneiden Suomen ja Pohjoismaiden hallinnollisissa tehtävissä olevien henkilöiden kanssa ja työskennellä mielenkiintoisten kysymysten parissa vakavaraisessa yhdistyksessä?

Jos näin on, niin NAF:in Suomen osasto ry:n sihteerin paikka saattaa olla juuri sinulle. Tehtävä alkaa mahdollisimman pikaisesti, viimeistään huhtikuussa 2021. Luottamustehtävästä maksetaan vuotuinen palkkio.

Pyydämme tehtävästä kiinnostuneet ottamaan yhteyttä ensisijaisesti yhdistyksen puheenjohtajaan Tytti Yli-Viikariin tai yhdistyksen sihteeri Laura Karjalehtoon. Toivomme yhteydenottoja mahdollisimman pikaisesti, viimeistään ke 10.2.2021 mennessä.
 

Yhdistyksen puheenjohtaja, VTV:n pääjohtaja Tytti Yli-Viikari
tytti.yli-viikari@vtv.fi

Yhdistyksen sihteeri, hankekoordinaattori Laura Karjalehto
sihteeri@nafnet.fi