NAF:in Suomen osaston sihteerin paikka haettavana

Oletko kiinnostunut pohjoismaisista hallinnollisista kysymyksistä? Haluatko verkostoitua kokeneiden Suomen ja Pohjoismaiden hallinnollisissa tehtävissä olevien henkilöiden kanssa ja työskennellä mielenkiintoisten kysymysten parissa vakavaraisessa yhdistyksessä?

 

Jos näin on, niin NAF:in Suomen osasto ry:n sihteerin paikka saattaa olla juuri sinulle. Suomen osaston sihteeri eroaa vuodenvaihteessa ja haemme hänelle korvaajaa. Tehtävä alkaa tammikuussa 2020 ja luottamustehtävästä maksetaan vuotuinen palkkio.

 

Pyydämme tehtävästä kiinnostuneet ottamaan yhteyttä yhdistyksen puheenjohtajaan Tytti Yli-Viikariin tai yhdistyksen sihteeriin Hanna Hämäläiseen.

 

Yhdistyksen puheenjohtaja, VTV:n pääjohtaja Tytti Yli-Viikari

puheenjohtaja@nafnet.fi

 

Yhdistyksen sihteeri, väitöskirjatutkija Hanna Hämäläinen

sihteeri@nafnet.fi